Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми знайдемо оптимальний шлях для вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати
Перемога любить старання (підготовку)
Досвід, якість, конфіденційність

Юридичні послуги

від Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі"

Адвокатське об’єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" створено та здійснює діяльність згідно з приписами (нормами) Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Юридичні послуги Київ

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" пропонує юридичні послуги в Києві та Україні, запрошує до співробітництва на постійній основі суб’єктів господарювання, які регулярно чи періодично потребують правової допомоги у сфері обслуговування їх господарської діяльності.

Кваліфіковані юристи і адвокати АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надають юридичні консультації та роз’яснення з різних галузей права, юридичні послуги з підготовки (проектів) документів правового характеру (договорів, заяв, скарг тощо), послуги зі здійснення представництва інтересів та захисту своїх клієнтів в судах (в цивільному, адміністративному та господарському процесах), а також надають й інші види правової (юридичної) допомоги, передбаченої законом, як юридичним, так і фізичним особам.

Юридичні послуги для бізнесу

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" здійснює юридичне обслуговування підприємницької (господарської) діяльності юридичних осіб: товариств, установ, підприємств різної форми господарювання та власності, організацій, а також й фізичних осіб - підприємців, пропонує правовий бізнес-консалтинг для вітчизняного та іноземного бізнесу.

Принципи надання юридичних та адвокатських послуг

послуги адвокат київ

Адвокати та юристи АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надають послуги, ґрунтуючись на принципах конфіденційності, превалювання інтересів клієнта, забезпечення кожному клієнту індивідуального підходу та з додержанням правил адвокатської етики.

Наше адвокатське об’єднання широко використовує різні форми юридичного обслуговування, в т.ч. дистанційного і з виїздом до офісу клієнта, тим самим зберігаючи Ваші час та кошти.

Звертайтеся до нас і ми знайдемо оптимальний шлях для вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати !

 

З повагою, команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"