Ми в соц. мережах: icon facebook icon twitter icon google plus

ru | ua | gb

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
+38 (067) 777-89-01
+38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 111
  Ми знайдемо оптимальний шлях вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати
 • 222
  Досвід, якість, конфіденційність
 • 333
  Перемога любить старанність (підготовку)

Юридичні послуги

від Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі"

Адвокатське об’єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" створено та здійснює діяльність згідно з приписами (нормами) Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" пропонує юридичні послуги в Києві та Україні, запрошує до співробітництва на постійній основі суб’єктів господарювання, які регулярно чи періодично потребують правової допомоги у сфері обслуговування їх господарської діяльності.

Кваліфіковані юристи і адвокати АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надають юридичні консультації та роз’яснення з різних галузей права, юридичні послуги з підготовки (проектів) документів правового характеру (договорів, заяв, скарг тощо), послуги зі здійснення представництва інтересів та захисту своїх клієнтів в судах (в цивільному, адміністративному та господарському процесах), а також надають й інші види правової (юридичної) допомоги, передбаченої законом, як юридичним, так і фізичним особам.

Юридичні послуги для бізнесу

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" здійснює юридичне обслуговування підприємницької (господарської) діяльності юридичних осіб: товариств, установ, підприємств різної форми господарювання та власності, організацій, а також й фізичних осіб - підприємців, пропонує правовий бізнес-консалтинг для вітчизняного та іноземного бізнесу.

Принципи надання юридичних та адвокатських послуг

Адвокати та юристи АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надають послуги, ґрунтуючись на принципах конфіденційності, превалювання інтересів клієнта, забезпечення кожному клієнту індивідуального підходу та з додержанням правил адвокатської етики.

Наше адвокатське об’єднання широко використовує різні форми юридичного обслуговування, в т.ч. дистанційного і з виїздом до офісу клієнта, тим самим зберігаючи Ваші час та кошти.

Звертайтеся до нас і ми знайдемо оптимальний шлях для вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати !

Абонентський юридичний супровід (обслуговування)

Абонентський юридичний супровід (обслуговування)

Абонентський юридичний супровід (обслуговування) в Києві від Адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» - це найкращий вибір для отримання правової допомоги від адвокатів і юристів на постійній (регулярної) основі, перевагами якого є зручність і універсальність разом з індивідуальним підходом

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Наша юридична компанія надає максимальний спектр (перелік) юридичних послуг для бізнесу (організаціям, підприємствам, підприємцям), основною метою яких є попередження виникнення негативних правових ситуацій (мінімізація можливих юридичних ризиків)

Адвокат (Київ). Представництво в суді. Господарські спори. Банкрутство

Адвокат (Київ). Представництво в суді. Господарські спори. Банкрутство

Великий практичний досвід ведення судових процесів нашими адвокатами і юристами дозволяє АО "Альва Прайвесі" успішно здійснювати представництво в судах всіх юрисдикцій і рівнів у адміністративних, цивільних, кримінальних та господарських справах, зокрема у справах про банкрутство

Послуги адвоката (Київ). Представництво в суді

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» надає широкий спектр послуг адвоката в сфері представництва в суді по господарським, цивільним, адміністративним й іншим справам. До таких послуг адвоката відносяться:

 • юридична консультація адвоката по судовим спорам;
 • аналіз процесуальних та інших документів по судовій справі;
 • досудове врегулювання спірних питань, арбітраж;
 • представництво адвоката в суді в господарському, адміністративному, цивільному процесі, а також в третейських судах;
 • стягнення боргів в судовому порядку або супровід судових справ будь-яких інших категорій;
 • супровід процедури банкрутства, повне ведення трудових, податкових, цивільних, корпоративних спорів, судових справ у сфері спадкування та шлюбно-сімейних відносин, з питань розподілу майна, визнання права власності, визнання недійсними різних угод (договорів) тощо;
 • та інші судові процеси, які згідно з законом або за дорученням клієнта потребують участі адвоката.

Потрібно звернути увагу на те, що знання всіх тонкощів судового процесу, а також великий практичний досвід представництва інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб в суді, дозволяють адвокатам і юристам АО «Альва Прайвесі» досягати бажаних результатів в кожній конкретній справі. При цьому основною метою роботи команди АО «Альва Прайвесі» під час представництва інтересів наших клієнтів в суді є отримання для клієнта найбільш вигідного результату в ситуації, що склалася.

Звертаючись за допомогою до адвокатів і юристів АО «Альва Прайвесі», Ви можете бути впевнені у відповідальному та сумлінному ставленні до всіх Ваших судових спорів.

Публікації

pubnews

Мирне врегулювання в позасудовому порядку спору про розподіл майна колишнього подружжя

Юристи АО "Альва Прайвесі" мирно врегулювали у позасудовому порядку справу про розподіл майна, набутого колишнім подружжям під час шлюбу.

Подробнее...

Вищим адміністративним судом України роз’яснено порядок стягнення з боржників податкового боргу

У своєму листі від 24 жовтня 2013 р. №1484/12/13-13  ВАСУ викладає свою правову позицію щодо порядку стягнення податкового боргу.

Подробнее...

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
(067) 777-89-01; (066) 784-99-72