Ми в соц. мережах: icon facebook icon twitter icon google plus

ru | ua | gb

Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
+38 (067) 777-89-01
+38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • юридичні послуги Київ
  Ми знайдемо оптимальний шлях вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати
 • юридична компанія, фірма, Київ - адвокатське об'єднання
  Досвід, якість, конфіденційність
 • адвокат, юрист, послуги, Київ
  Перемога любить старанність (підготовку)

Юридичні послуги

від Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі"

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" було засновано і здійснює свою діяльність відповідно до вимог нового закону, що регламентує діяльність адвокатури в Україні. АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" - юридична компанія, що об'єднує досвідчених адвокатів і юристів, які надають адвокатські (юридичні) послуги в Києві та Київському регіоні.

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" - команда кваліфікованих юристів і адвокатів, яка надає широкий спектр юридичних послуг в Києві, здійснює представництво інтересів клієнтів в судах, зокрема в цивільних, сімейних і трудових спорах, а також в господарському, кримінальному та адміністративному процесі. При зверненні фізичних або юридичних осіб АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" також надає й інші види адвокатських послуг. 

При цьому основною спеціалізацією АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" є корпоративне, господарське, комерційне право (business law), правовий бізнес-консалтинг, судові процеси, податкове право, захист бізнесу від контролюючих органів, стягнення (повернення) боргів, банкрутство, інвестування та будівництво.

Юридичні послуги для бізнесу

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" пропонує повний юридичний супровід (забезпечення) підприємницької діяльності (бізнесу) для підприємств і приватних підприємців (фізичних осіб - підприємців), що іменується також як правовий бізнес-консалтинг.

Принципи надання юридичних послуг

Надання юридичних послуг кваліфікованими фахівцями АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" грунтується на таких принципах як превалювання інтересів клієнта над власними інтересами об'єднання, конфіденційність, неухильне дотримання правил адвокатської етики, а для кожного клієнта - індивідуальний підхід. 

Юридичне обслуговування АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" відрізняється використанням різних його форм, зокрема дистанційного. Крім цього, фахівці АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" часто для надання юридичних послуг виїжджають безпосередньо до клієнта (в його офіс). Цим для клієнта досягається економія часу і грошей.

Звертайтеся до АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" і Ви з мінімальними витратами знайдете оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем!

Абонентський юридичний супровід (обслуговування)

Абонентський юридичний супровід (обслуговування)

Абонентський юридичний супровід (обслуговування) в Києві від Адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» - це найкращий вибір для отримання правової допомоги від адвокатів і юристів на постійній (регулярної) основі, перевагами якого є зручність і універсальність разом з індивідуальним підходом

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Наша юридична компанія надає максимальний спектр (перелік) юридичних послуг для бізнесу (організаціям, підприємствам, підприємцям), основною метою яких є попередження виникнення негативних правових ситуацій (мінімізація можливих юридичних ризиків)

Адвокат (Київ). Представництво в суді. Господарські спори. Банкрутство

Адвокат (Київ). Представництво в суді. Господарські спори. Банкрутство

Великий практичний досвід ведення судових процесів нашими адвокатами і юристами дозволяє АО "Альва Прайвесі" успішно здійснювати представництво в судах всіх інстанцій у цивільних, адміністративних, кримінальних та господарських справах, в т.ч. у справах про банкрутство

Послуги адвоката (Київ). Представництво в суді

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» надає широкий спектр послуг адвоката в сфері представництва в суді по господарським, кримінальним, цивільним, адміністративним й іншим справам. До таких послуг адвоката відносяться:

 • юридична консультація адвоката по судовим спорам;
 • аналіз процесуальних та інших документів по судовій справі;
 • досудове врегулювання спірних питань, арбітраж;
 • представництво адвоката в суді в господарському, кримінальному, адміністративному, цивільному процесі, а також в третейських судах;
 • стягнення боргів в судовому порядку або супровід судових справ будь-яких інших категорій;
 • захист і представництво в судах всіх інстанцій в кримінальному провадженні;
 • супровід процедури банкрутства, повне ведення трудових, податкових, цивільних, корпоративних спорів, судових справ у сфері спадкування та шлюбно-сімейних відносин, з питань розподілу майна, визнання права власності, визнання недійсними різних угод (договорів) тощо;
 • та інші судові процеси, які згідно з законом або за дорученням клієнта потребують участі адвоката.

Потрібно звернути увагу на те, що знання всіх тонкощів судового процесу, а також великий практичний досвід представництва інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб в суді, дозволяють адвокатам і юристам АО «Альва Прайвесі» досягати бажаних результатів в кожній конкретній справі. При цьому основною метою роботи команди АО «Альва Прайвесі» під час представництва інтересів наших клієнтів в суді є отримання для клієнта найбільш вигідного результату в ситуації, що склалася.

Звертаючись за допомогою до адвокатів і юристів АО «Альва Прайвесі», Ви можете бути впевнені у відповідальному та сумлінному ставленні до всіх Ваших судових спорів.

Адвокат по спадкових справах в Києві: юридична консультація, оформлення спадщини, представництво в суді

Вам потрібен хороший юрист по спадкових справах? Ви можете отримати юридичну консультацію, допомогу в оформленні спадщини та захист Ваших інтересів в суді

Дізнатися більше

Послуги адвоката при розлученні в Києві: консультація юриста, розірвання шлюбу, судовий супровід

Пропонуємо Вам послуги адвоката при розлученні в Києві: консультація юриста, допомога при розірванні шлюбу, супровід Вашої справи в суді

Дізнатися більше

Адвокат (юрист) по сімейних справах і спорах (Київ): юридична консультація, представництво в суді

Ви шукаєте адвоката або юриста по сімейних справах (спорах)? Ми можемо Вам запропонувати консультацію та представництво в судовому процесі

Дізнатися більше

Останні публікації

 

публікаціїновини

Безкоштовна юридична консультація - реальність чи маркетинговий хід?

Перед зверненням за безкоштовною юридичною консультацією радимо Вам прочитати цю статтю. Можливо вона Вам допоможе у спілкуванні з консультантами, та ймовірно ще й убереже від помилкових кроків.

Мирне врегулювання в позасудовому порядку спору про розподіл майна колишнього подружжя

Юристи АО "Альва Прайвесі" мирно врегулювали у позасудовому порядку справу про розподіл майна, набутого колишнім подружжям під час шлюбу.

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
(067) 777-89-01; (066) 784-99-72